Centrum Park Chojnice Sp. z o.o. w Chojnicach

Basen sportowy - o wymiarze olimpijskim (25m x 12,5m) oraz głębokości od 1,35 m do 1,8 m. Pozwala na organizację zawodów pływackich, szkoleń w zakresie pływania synchronicznego, zajęć rehabilitacyjnych i wiele innych. Dzięki regularnemu pływaniu w tej niecce (co uważamy za najważniejsze) można zadbać o swoją sylwetkę i kondycje fizyczną.

Basen rekreacyjny - ma 180 m2 powierzchni i od 80 cm do 110 cm głębokości. Daje możliwość nauki pływania i odpoczynku w wodzie. Pełen relaks potęgują znajdujące się w nim gejzery i bicze wodne. Basen rekreacyjny oferuje też rozrywkę w postaci 20 metrowej sztucznej rzeki.

Zjeżdżalnia trójspiralna - amatorom mocnych wrażeń proponujemy zewnętrzną trójspiralną zjeżdżalnię.

Rwąca rzeka - rwącą rzekę w Parku Wodnym od naturalnego potoku różni tylko temperatura. Tutaj nawet największe zmarźluchy nie mają powodów do narzekań, ponieważ waha się ona od 29 do 32 C. Najwytrwalszym proponujemy pływanie pod prąd, co stanowi nie lada sztukę.

Masaże i bicze wodne - w basenie rekreacyjnym znajdują się dwa masaże górne. Bicze wodne o różnych rodzajach strumienia oraz cztery miejsca do masażu bocznego i dennego, które wspaniale wpływają na kręgosłup i stopy. Hydromasaże są od lat uznaną metodą na odmłodzenie organizmu i zwiększenie jego odporności.

Jacuzzi - w hali basenowej można także skorzystać z kąpieli wirowo - bąbelkowych w jacuzzi, powodujących rozluźnienie mięśni. Są one doskonałym panaceum na zwyrodnienie bioder, kolan, stawów skokowych, barków, łokci oraz nadgarstków. Ciepła woda oczyszcza organizm z toksyn i powoduje zmniejszenie pobudliwości układu nerwowego. Bąbelkowa kąpiel zalecana jest również przy schorzeniach dychawicy oskrzelowej. Temperatura wody od 35° do 38° C potęguje relaksujące i lecznicze działanie masażu.

Brodzik dla dzieci - najmłodsze dzieci mają do swojej dyspozycji brodzik, w którym znajduje się specjalnie dla nich przygotowana zjeżdżalnia. Poziom wody nie przekracza 0,35 m, dzięki czemu dzieci bawią się bezpiecznie. Dodatkową atrakcją brodzika jest fontanna wybuchająca niespodziewanie strumieniem ciepłej wody oraz podwodne gejzery.

Sauna - szereg przeprowadzonych ostatnio badań dotyczących skutków zdrowotnych sauny. Stwierdzono, że w równym stopniu oczyszcza ona dusze i ciało. Pocenie się usuwa z organizmu substancje toksyczne, wyrównuje temperaturę utrzymując skórę czystą i piękną. Sauna usuwa bóle mięśni i stawów.